تعمیر چراغ استخری

فروش فقط به شکل عمده و پروژه های ساختمانی امکان پذیر است .
09126508591 - 021-36483182

مالکان استخرهای سرپوشیده یا استخرهای خانگی چنانچه با خرابی چراغ های آن مواجه شوند و قصد تعمیر آن را داشته باشند می توانند در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه نسبت به تعمیر چراغ استخر اقدام نمایند تعمیر چراغ استخر تعمیر چراغ استخر بستگی به نوع و مدل چراغ دارد، اما در کل مراحل زیر می‌تواند به شما در تعمیر چراغ استخر کمک کند: بررسی منبع برق: اگر چراغ استخر با برق مشکل دارد، باید منبع برق (مانند سیم‌ها و پریز) را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که درست کار می‌کنند.

بررسی لامپ چراغ: برای تعمیر چراغ استخر، باید لامپ را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که با برق وصل شده است.

در صورتی که لامپ خراب است، باید آن را تعویض کنید.

بررسی کابل‌ها: کابل‌ها به چراغ وصل هستند و باید بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کدام از آن‌ها خراب نشده است و به درستی کار می‌کنند.

بررسی تراشه‌ها: در صورتی که چراغ استخر با تراشه‌های آلوده یا خرابی در سطح تابش چراغ مواجه شده است، باید تراشه‌های آن را تعویض کنید.

بررسی تنظیمات چراغ: در بعضی موارد، تنظیمات چراغ ممکن است نیاز به تعدیل داشته باشند.

اگر چراغ استخر شما تنظیمات نور بالایی و یا پایینی خود را از دست داده است، باید آن را بررسی کرده و تنظیمات را به درستی تنظیم کنید.

در هر صورت، برای تعمیر چراغ استخر بهتر است که از یک تکنسین حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید تا از صحت و سلامت سیستم تصفیه آب و چراغ استخر اطمینان حاصل کنید.

چراغ های استخری LED جزو جدیدترین تکنولوژی های روشنایی استخر به شمار رفته و به نوعی یک تحول در این حوزه محسوب می شوند.

چراغ های LED نوری قوی و با نفوذ تولید می کنند.

نور چراغ های LED مسافت بیشتری در آب را روشن می کنند.

تفاوت ظاهری که بین نور چراغهای هالوژن و LED می توان مشاهده کرد، این است که نور چراغهای استخر LED حالت یکنواخت و روشنی داشته و گسترش و بازتاب بیشتری در آب دارند.

اما نور چراغ های هالوژن بصورت مستقیم و ستون نور است.

این موضوع مخصوصاً خودش را در استخرهایی که رنگ سطح آنها کمرنگ است خودش را بیشتر نشان می دهد.

در استخرهای با سطوح تیره رنگ، انعکاس نور بواسطه جذب نور در سطوح تیره، کمتر اتفاق می افتد.

تنوع رنگ در چراغ های استخری LED نیز یکی دیگر از مزیت های مهم این نوع چراغ ها محسوب می شود.

رنگ چراغ های LED میتواند به روشهای مختلف مانند کلید قطع و وصل از داخل تابلو، ریموت کنترل و یا برنامه ریزی زمانی تغییر رنگ انجام گیرد.

در برخی مدلهای پیشرفته تر، امکان اتصال نورپردازی چراغ به موبایل نیز فراهم شده است.

نکته بسیار مهم دیگر این است که چراغ های استخر LED بین 3 تا 5 برابر نسبت به چراغ های هالوژن راندمان بالاتری داشته، حدود 90% گرمای کمتری تولید کرده و از طول عمر بیشتری در حدود 50,000 ساعت در مقایسه با طول عمر چراغ های هالوژن با حدود عمر 1,000 ساعت برخوردار هستند.

به عبارت ساده تر، اگر فرض کنید چراغ LED یک استخر در روز حدود 4 ساعت و هر هفت روز هفته روشن باشد، عمری حدود 34 سال خواهد داشت! لازم به ذکر است که برخی از انواع چراغ های LED حتی تا 70,000 ساعت عمر نیز دارند.پیشنهاد برای خدمات تعمیرات چراغ


تعمیر پنل سقغی قیمت

تعمیر پنل سقغی

تعمیر لامپ LED قیمت

تعمیر لامپ LED

تعمیر چراغ خطی قیمت

تعمیر چراغ خطی

تعمیر پنل LED  قیمت

تعمیر پنل LED

مشاهده محصولات بیشتر از خدمات تعمیرات چراغ
پرفروش ترین های بهمن ماه 1402 از هالوژن گچی - چراغ استخری - چراغ آی پی IP ضد آب  - خدمات تعمیرات چراغ - پرفروش ترین های بهمن ماه 1402 از هالوژن گچی - چراغ استخری - چراغ آی پی IP ضد آب - خدمات تعمیرات چراغ -


پرفروش ترین و آیتم های دارک لایت در بهمن ماه 1402 شامل هالوژن گچی توکار گرد تک خانه مایا, چراغ توکار استخری استیل مستطیل و وات, چراغ سقفی توکار ونیز, تعمیر ریسه , , می باشد که در این مطلب درباره این محصولات اطلاعاتی را با هم مرور خواهیم کرد.این محصولات از گروه محصولات هالوژن گچی - چراغ استخری - چراغ آی پی IP ضد آب - خدمات تعمیرات چراغ - است که در ماه جاری توسط مشتریان بیشتر قیمت گرفته شده و یا خریداری شده است. هالوژن گچی توکار گرد تک خانه مایا ها

تعمیرات انواع چراغ