پرسش های متداول درباره ریسه LED شلنگی نورمخفی

برند 4ام با هدف تولید چراغ ها و لوازم روشنایی با کیفیت پدید آمده است . تولیدات برند 4ام در راستای خواسته مشتریان و مصرف کنندگانی است که خواسته اول آنها کیفیت است و طی سالها تحقیق و توسعه بدست آمده است. تمامی محصولات برند 4ام از ترانسهای معتبرو با اصالت و چیپ های شرکت کری امریکا و بدنه المینیومی و دایکاست برای تولید بهترین محصول استفاده می نمایند.

ریسه یا نور مخفی چیست ؟


پاسخ

ریسه به یک نوار گفته می شود که تعدادی لامپ دارد و همه این لامپ ها با استفاده از یک مدار الکتریکی به هم وصل شده اند این مدل از تجهیزات روشنایی بیشتر به عنوان نور مخفی کاربرد دارد. ریسه نوری یک سری ویژگی ها دارد که همان ها سبب می شود تا از آن به خوبی استفاده شود. ریسه ها تنوع رنگی خیلی بالایی دارد و اغلب رنگ های مختلف اعم از صورتی، آبی، بنفش و زرد نمایش داده می شود.

مدل های مختلف ریسه با توجه به شکل ظاهری


پاسخ

ریسه ها علاوه بر کاربرد آن ها را به مدل های مختلف از نظر ظاهر هم طبقه بندی کرد که به شرح ذیل هستند: · ریسه ال ای دی شلنگی · ریسه ال ای دی نواری · ریسه ال ای نئون فلکسی

ریسه ال ای دی شلنگی چیست و چه کارایی دارد؟


پاسخ

ریسه ال ای دی شلنگی مدلی از ریسه می باشد که سطح مقطع آن گرد و به صورت شلنگ است؛ جنس این مدل پلاستیک یا پی وی سی شفاف است که ریموت ندارد و روشن و خاموش کردن آن را باید با دست انجام داد. ریشه شلنگی قدمت زیادی دارد و شباهت آن در بین لامپ ها بیشتر به لامپ رشته ای است. ریسه SMD شلنگی مدل پیشرفته آن در بازار است که ریموت دارد و می توان نور آن را خیلی راحت تنظیم کرد.

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا