پرسش های متداول درباره قاب هالوژن

لامپ‌های هالوژن با توجه به استفاده‌ای که دارند، درون یک قاب قرار می‌گیرند. این قاب‌ها می‌توانند بسیار ساده باشند و فقط برای نگه داشتن لامپ در محل استفاده، کاربرد داشته باشند یا به عنوان یک قاب زیبا در اطراف آن، در طراحی و دکوراسیون محیط به کار روند. انواع فریم یا قاب هالوژن تفاوت‌هایی با هم دارند که مربوط به موارد زیر است: جنس قاب: لامپ‌های هالوژن در قاب‌هایی از جنس آلومینیوم، دایکاست، کریستال، استیل و ... قرار می‌گیرند. معمولاً جنس کریستال برای فضاهایی که امکان صدمه در آن‌ها کمتر است به کار می‌رود. همچنین به علت زیبایی که دارند در طراحی داخلی ساختمان‌ها نیز کاربرد زیادی دارند.

قاب هالوژن چیست؟


پاسخ

لامپ هالوژن می‌تواند در قاب‌های بسیار متنوعی قرار گیرد و متناسب با دکوراسیون بهترین آن را انتخاب کرد. این لامپ‌ها با گازهای هالوژن مانند ید و بروم پر می‌شوند.

موارد استفاده برای انواع لامپ‌های هالوژنی


پاسخ

لامپ‌های هالوژنی انواع مختلفی دارند و هر کدام در بخش خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تفاوت آن‌ها از نظر ولتاژ، سایز، قاب اطراف آن‌ها، تعداد رشته‌ها و ... است.

انواع فریم هالوژن یا قاب هالوژن مورد استفاده در طراحی داخلی


پاسخ

لامپ‌های هالوژن با توجه به استفاده‌ای که دارند، درون یک قاب قرار می‌گیرند. این قاب‌ها می‌توانند بسیار ساده باشند و فقط برای نگه داشتن لامپ در محل استفاده، کاربرد داشته باشند یا به عنوان یک قاب زیبا در اطراف آن، در طراحی و دکوراسیون محیط به کار روند. انواع فریم یا قاب هالوژن تفاوت‌هایی با هم دارند

خرید بهترین کیفیت و سایز قاب هالوژن


پاسخ

برای این که بهترین قاب هالوژن را خریداری کنید باید از مراکز معتبر مشاوره بگیرید. مراکز فروش که در زمینه صنایع روشنایی و الکترونیک فعالیت می‌کنند، می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. البته باید به خاطر داشته باشید که مراکز معتبر از نظر کیفیت و اصل بودن محصولات به شما تضمین می‌دهند و از هر جایی خرید خود را انجام ندهید.

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا