چراغ خطی و لاینر

Led Line Lights

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر چراغ خطی و لاینر با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات چراغ خطی و لاینر اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب چراغ خطی و لاینر با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب چراغ خطی و لاینر اینجا بخوانید.

نور خطی یا چراغ خطی و چراغ لاینر

روشنایی خطی به عنوان یک چراغ روشنایی خطی (در مقابل مربع یا گرد) تعریف می شود . این لامپ‌ها نوری طولانی دارند تا نور را در یک منطقه باریک‌تر نسبت به نورهای سنتی توزیع کنند.

چراغ خطی نور خطی چراغ خطی توکار نورپردازی خطی لامپ خطی توکار نور خطی سقف چراغ خطی روکار ، لامپ خطی روکار نصب چراغ خطی توکار نور خطی روکار نصب چراغ خطی ال ای دی خطی توکار نور خطی توکار ابعاد چراغ خطی توکار . لامپ خطی smd تعمیر لامپ ال ای دی خطی چراغ خطی ال ای دی ریسه cob خطی چراغ خطی ریلی ، چراغ smd خطی ساخت نور خطی تعمیر ریسه خطی نور خطی سقف روکار چراغ خطی یک متری چراغ خطی تو کار .


نورپردازی خطی LED به سادگی استفاده از بسیاری از «دیودهای ساطع نور» است که در یک محفظه باریک و طولانی برای ایجاد یک نوار نور بسته بندی شده اند . این مفهوم ساده شیوه نورپردازی فضاها را متحول کرد.

نوارهای LED انعطاف پذیر هستند و می توان آنها را با طول خریداری کرد . این به کاربر اجازه می دهد تا طول نوار مورد نیاز برای برنامه را خریداری کند. البته در حالی که روشنایی خطی را می توان به هم متصل کرد، لامپ های خطی جداگانه معمولاً در طول های از پیش تعیین شده فروخته می شوند.بار خطی باری است که شکل موج جریانی برابر با شکل موج ولتاژ آن دارد، در حالی که بار غیرخطی باری است که شکل موج فعلی آن با شکل موج ولتاژ [1] آن برابر نیست و هر دو نوع بار بر کیفیت سیستم قدرت تأثیر می‌گذارند. STL).

مزایای چراغ های خطی چیست؟

چراغ های خطی LED مزایای متعددی نسبت به منابع روشنایی سنتی دارند، از جمله بهره وری انرژی، طول عمر بیشتر، تطبیق پذیری در شکل و طول، طیف گسترده ای از گزینه های دمای رنگ و خروجی حرارت کم لامپ های فلورسنت لوله ای و فشرده نمونه هایی از منابع خطی هستند. این لامپ ها می توانند برای نورپردازی محیط در محیط های کاری، نورپردازی یارو و شستشوی دیوار برای سطوح بزرگ بسیار موثر باشند.

استفاده از رگرسیون خطی آسان‌تر، تفسیر ساده‌تر است و آمار بیشتری را به دست می‌آورید که به شما در ارزیابی مدل کمک می‌کند . در حالی که رگرسیون خطی می تواند منحنی ها را مدل کند، در شکل منحنی هایی که می تواند مناسب باشد، نسبتاً محدود است. گاهی اوقات نمی تواند با منحنی خاص در داده های شما مطابقت داشته باشد.

مشخصات فنی و اطلاعات چراغ خطی

Minleon Linear Light یک نوار نوری قابل برنامه‌ریزی با تغییر رنگ دیجیتال RGB است که برای نصب روی سطوح برای ایجاد خطوط رنگارنگ طراحی شده است .نوار LED خطی سفید گرم با 15.0 وات بر متر در 24 ولت، IP20. این فلکس باند LED با رنگ نور سفید گرم دلپذیر (2700 کلوین) و توان ثابت یا شدت نور (15.0 وات بر متر یا 1550 لومن) برای نور پس زمینه جوی، غیر مستقیم و همچنین برای استفاده به عنوان ...

روشنایی نواری LED خطی جایگزین بسیار کارآمد انرژی برای فلورسنت ها و هالوژن ها است که خروجی بالایی را بدون تعمیر و نگهداری ارائه می دهد . نوار LED انعطاف پذیر دارای LED های سفید و تمام رنگی قابل تنظیم و قابلیت نمایش چندین رنگ به طور همزمان در طول نوار است.

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا