فریم گچی

Chalk Frameless

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر فریم گچی با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات فریم گچی اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب فریم گچی با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب فریم گچی اینجا بخوانید.

فریم گچی توکار و فریم گچی روکار

فریم گچی، با نام فریم گچی هم شناخته می شود.این فریم های گچی قبلا عموما توکار بودند ولی اخیرا به شکل روکار و دکوراتیور هم عرضه می شود. یکپارچگی با سقف و رنگ پذیری یکی از برترین تمایزهای این فریم های گچی است.معماران و طراحان برای همسانی سقف و چراغ ها در حالت های مختلف توکار و روکار و حتی خطی از این فریم گچی به شکل توکار و روکار استفاده می‌کنند.
فریم گچی توکار

فریم گچی توکار فریملس متفاوت از چراغ های توکار در بازار لاله زار است، گچی بودن و خام بودن بدنه چراغ گچی آنرا به آیتم روشنایی خاصی کرده است. اینکه می توان آنرا با لامپ‌ها و چراغ های LED دلخواه ترکیب کرد و طرح ها و مدل های مورد نظر را اجرا کرد

سفارشی سازی لامپ برای فریم های گچی

یکی از مزایای نورپردازی توکار با فریم گچی در طراحی، این است که به راحتی می توان آنها را سفارشی نصب کرد. غالبا هنگام انتخاب چراغ باید مدل یا طرحی را انتخاب کرده که از بابت رنگ و حتی شکل ظاهری متناسبت ترین حالت را با دکوراتیو شما داشته باشد. لذا، با انتخاب فریم گچی، رنگ آن دیگر مهم نیست، چراکه امکان این است که چراغ گچی دوباره رنگ شود.

قیمت فریم گچی

قیمت فریم گچی با توجه به تولید داخل و اینکه دارک لایت تامین کننده اصلی لاله زار است و با توجه به زیبایی ایی که به دکورمی دهد بسیار مناسب و به صرفه است است.تولید این محصول در داخل ایران و عرضه اش در بازار لاله زار دارای قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا هستند.برای استعلام قیمت فریم گچی و خرید با قیمت مناسب برای پروژه های ساختمانی با ما تماس بگیرید.

نصب فریم گچی

در مورد فریم گچی، بیش از یک انتخاب برای نصب و اجرا امکان پذیر است. می توانید به شکل گرد یا مربع بر روی پایه تکیه کنید و در حالی که پایه های تکی وجود دارد، می توانید پایه های دوقلو با دو چراغ را برای طراحی انتخاب کنید. لذا، دیگر مهم نیست که به چه نوع روشنایی ای نیاز دارید و چقدر به آن نورپردازی نیاز است، این فریم های توکار گچی یک انتخاب خوب است که دارک لایت برای شما فراهم می کند.

پنل فریم گچی

پنل گچی فریم یا همان فریم گچی از نوع توکار است، دارای خصوصیت بسیار خاصی است که قابل قیاس با سایر فریم و فریم های موجود در بازار لاله زار نیست .این فریم های گچی به راحتی داخل سقف کناف نصب شده و بعد از نصب می‌توانید پنل گچی فریم را رنگ سقف یا کناف تغییر دهید و به طوری که ظاهری بسیار یکدست و هماهنگ با سقف داشته باشد.

تعمیرات انواع چراغ