ریسه LED شلنگی نورمخفی

Led Thread Lights

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر ریسه LED شلنگی نورمخفی با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات ریسه LED شلنگی نورمخفی اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب ریسه LED شلنگی نورمخفی با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب ریسه LED شلنگی نورمخفی اینجا بخوانید.

فروش ریسه ال ای دی

اصطلاح "نور LED" به نوعی نورپردازی اشاره دارد که هنگام عبور جریان الکتریکی از یک ریزتراشه، نور مرئی ساطع می کند، که به نوبه خود منبع نور کوچکی را که ما آن را LED یا دیود ساطع کننده نور می نامیم، روشن می کند . بیشترین مزیت این نوع نور، کارایی آن و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی است.2 آبان 1396 AP

ساعت های دیجیتال، کنترل از راه دور، چراغ های اتومبیل و حتی چراغ های راهنمایی از LED استفاده می کنند. چراغ های LED بسیار شبیه به چراغ های پری سنتی هستند با این تفاوت که در داخل لامپ ریسه ای وجود ندارد که بتواند بسوزد و مجموعه را اضافی کند. یکی از مزایای خاص لامپ های ال ای دی دوام سخت آنها است.

تفاوت بین چراغ های ریسه ای LED و معمولی چیست؟

چراغ های ال ای دی در مقابل چراغ های کریسمس ریسه ای: کدام یک بهتر است؟ چراغ های LED تعطیلات خنک تر از ریسه های نور ریسه ای معمولی هستند و خطر آتش سوزی و آسیب های شخصی را کاهش می دهند. آنها قطعات متحرک، ریسه ها یا شیشه ندارند، بنابراین نسبت به سایر ریسه های نور بسیار بادوام تر و مقاوم تر در برابر ضربه هستند.

این نوع نور کلاسیک گلدسته است که همه ما می شناسیم. لامپ های شفاف بزرگ از یک کابل آویزان شده اند (به همین دلیل است که به آن String Light می گویند) که به طور متقارن از هم فاصله دارند. همچنین قادرند فضای زیر خود را روشن کنند.

مزایای ریسه های ال ای دی

چراغ‌های ریسه‌ای نور را به یک منطقه معمولی تاریک در پشت یا حیاط جلویی شما می‌افزایند. این می تواند حیات وحش ناخواسته و مهمانان را از کمین کردن در سایه ها باز داردبا توجه به نظرات متخصصان طراحی در مورد چراغ های ریسه ای، این لامپ ها اغلب به دلیل انعطاف پذیری و راحت بودن محبوب هستند .

مشخصات فنی ریسه و ریسه ال ای دی

رشته‌های LED معمولاً بین 35000 تا 50000 ساعت یا شش سال استفاده مداوم دوام می‌آورند، قبل از اینکه به 70 درصد از خروجی اصلی خود کاهش پیدا کنند. در صورت نیاز تمام شب آنها را منفجر کنید.نکته: ولتاژ کاری این رشته ها 3-3.4 ولت است. منبع برق برای چراغ های کریسمس یک پریز AC اصلی است . لامپ های رشته ای باورنکردنی به نظر می رسند، اما 2100 وات برق مصرف می کنند. لامپ های LED نیز چشمگیر به نظر می رسند، اما تنها به 29 وات نیاز دارند . اختلاف وات بسیار زیاد است! هر دو چراغ LED و رشته ای در این مثال دارای 25 لامپ در هر رشته هستند که بسیار رایج است.

ریسه نئون فلکسی

ریسه نئون فلکسی این ریسه با برق 12 ولت روشن میشود و هر 3 سانت 3 سانت جای برش داره که جای لحیم کردم سیم برق نیز و با نقطه سیاه رنگ روی ریسه قابل مشاهده است . نئون فلکسی انواع ریسه شلنگی یا نواری است که انعطاف و فرم پذیری بالایی دارد و می تواند در نورپردازی داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار گیرد همچنین این ریسه ها به دلیل داشتن تکنولوژی LED SMD و روکش پلاستیکی مقاوم هم طول عمر بالایی دارند و هم می توانند بدون نگرانی از خرابی در فضاهای بیرونی و محوطه های باز مورد استفاده قرار گیرند. این ریسه قابلیت انعطاف بالایی دارد و درجه حفاظت آن IP65 می باشد یعنی ضدآب است و می تواند به عنوان یک المان اصلی نورپردازی فضا در منازل، فضاهای سبز، باغ ها، تالارها، سالن های نمایش، سینماها، موزه ها، گالری ها و غیره مورد استفاده قرار گیرد. ریسه نئون فلکسی دارای بردهای SMD از نوع 2835 می باشد که نوری یکپارچه و مناسب را در فضا منتشر می سازد.

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا