چراغ مگنتی آهنربایی

Magnetic Lights

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر چراغ مگنتی آهنربایی با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات چراغ مگنتی آهنربایی اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب چراغ مگنتی آهنربایی با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب چراغ مگنتی آهنربایی اینجا بخوانید.

چراغ مگنتی چیست؟

با طراحی نوین و اتصال آسان و سریع توسط آهنربا، امکان استفاده از انواع چراغ مگنتی به صورت خطی، اسپات، آویز و دکوراتیو را بر اساس نصب و اجرا در انواع مختلف توکار، روکار و آویز فراهم کرده است. روشنایی مولتی ترک شامل چراغ های مگنتی و المان های پرکاربردی هستند. کلیه چراغ های ریلی مگنتی با ماژول LED و قطعات اروپایی تولید و با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می شود. بـا اسـتفاده از روشنایی مولتی ترک می توانید پس از گذشت زمان و مطابق با تغییر چیدمان فضا، به راحتی با اتصال مگنت آهنربا و بدون نیاز به سیم کشی روشنایی مورد نظر خود را اجرا کنید.


چراغ مگنتی آویز دکوراتیو

چراغ های مگنتی آویز تولید شده توسط قطعات اروپایی در طرح ها و رنگ های مختلف و با توجه به نوع معماری و کاربری مورد نظر قابل نصب و اجرا در روشنایی مولتی ترک می باشند. چراغ مگنتی با طراحی مینیمال و ظریف بصورت آویز و به منظور نورپردازی دکوراتیو توسط عرضه کنندگان بازار لاله زار تولید می گردد.

چراغ مگنتی خطی

انواع منابع نوری به صورت خطی جهت تامین نور اصی فضا با توجه به نوع معماری و کاربری مورد نظر قابل نصب و اجرا در روشنایی مولتی ترک است. از این میان می توان چراغ خطی مگنتی، چراغ دارک لایت، چراغ های زاویه پذیر را نام برد.

چراغ مگنتی زاویه پذیر

منابع نوری به صورت مگنتی با طراحی زاویه پذیر فکی جهت تامین نور اصلی فضا با توجه به نوع معماری و دکوراسیون داخلی و کاربری مورد نظر قابل نصب و اجرا در روشنایی مولتی ترک است.

چراغ مگنتی اسپات لایت

چراغ های اسپات لایت با نور متمرکز در ابعاد و رنگ های متنوع با توجه به نوع معماری و کاربری مورد نظر قابل نصب و اجرا در روشنایی مولتی ترک می باشند. ویژگی نور متمرکز یا تاکیدی به منظور هایلایت کردن اجسام است و بیشتر در فروشگاه ها، گالری ها، موزه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ های اسپات با طراحی ظریف و زیبا از این دسته محصولات هستند.

چراغ مگنتی دکوراتیو

چراغ های دکوراتیو کاربرد زیادی در فضای داخلی و طراحی روشنایی دارد و زیبایی خاصی به فضا می دهند. انواع چراغ مگنتی ریلی به صورت دکوراتیو با طراحی ظریف و زیبا بصورت روکار و آویز با توجه به نوع کاربری قابل نصب و اجرا در روشنایی مولتی ترک می باشند. چراغ دکوراتیو با زاویه چرخش 45 درجه و در رنگ های متنوع بصورت روکار و آویز و چراغ سیلندری آویز در قطرهای مختلف توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می شوند.

تعمیرات انواع چراغ