چراغ مولتی ترک

Multi Track Lights

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر چراغ مولتی ترک با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات چراغ مولتی ترک اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب چراغ مولتی ترک با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب چراغ مولتی ترک اینجا بخوانید.

چراغ های مولتی تِرک

چراغ های مولتی ترک یک ساختار روشنایی منعطف و ترکیبی از انواع چراغ و ریل است که با توجه به کارکرد قابل اجرا به صورت توکار، روکار و حتی آویز برای سقف ها و دیوارها است. منبع نوری استفاده شده در چراغ‌های مولتی ترک شامل انواع چراغ مگنتی خطی، چراغ با نور نقطه‌ای و متمرکز، چراغ‌های دکوراتیو و چراغ برای تامین نور اصلی فضاهای مسکونی و اداری و حتی تجاری هستند که در هر زمان و بر اساس تغییر چیدمان و دکوراسیون قابل تغییر و جابجایی هستند. تولید این چراغ ها در داخل کشور صورت می‌پذیرد و با توجه به تامین آن در بازار لاله‌زار قیمت چراغ مولتی ترک متناسب است.


آیتم های چراغ‌های مولتی ترک

بخش های مختلف چراغ مولتی ترک که توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می شود و در بازار عرضه می شود شامل موارد ذیل است: درایور (منبع تغذیه): برای تبدیل برق 220 ولت به ولتاژ 48 (ولتاژ ایمن)
ریل های مگنتی توکار، روکار و آویز (با تنوع 7 مدل نصب)
فیدرهای ورودی برق و انتقال جریان برق در ریل ها
منابع روشنایی متنوع به صورت نور خطی، نور متمرکز و نور دکوراتیو

انعطاف بالا و انتخاب طرح های مختلف مولتی ترک

با اتصال چراغ مولتی ترک به ریل ها به صورت آهنربایی این امکان فراهم می شود که بتوان در هر شرایطی و سریع و آسان چراغ ها را جابجا و تغییر داد و حتی منبع نوری جدید به کل ساختار اضافه کرد و به نورپردازی و روشنایی مورد نظر رسید. این انعطاف در تغییر نورپردازی باعث می شود که بتوان از این سیستم روشنایی در محیط با کاربری چند منظوره نیز استفاده نمود.

تعمیرات انواع چراغ