دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر قیمت چراغ استخری لاله زار با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات قیمت چراغ استخری لاله زار اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب قیمت چراغ استخری لاله زار با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب قیمت چراغ استخری لاله زار اینجا بخوانید.

فروش چراغ استخری

چراغ استخری

نحوه نصب ترانس چراغ استخر نورپردازی استخر چراغ خطی استخری چراغ استخری نواری T چراغ استخری لاله زار ، چراغ استخری ایمکس چراغ دور استخر پروژکتور توکار استخری تک رنگ ۳۶ وات نصب ترانس چراغ استخر . چراغ استخری فول کالر نور پردازی استخر چراغ استخری روکار فلت چراغ استخری توکار قیمت چراغ استخری نحوه نصب چراغ استخری نورپردازی استخر ویلا چراغ استخری هفت رنگ سيم كشي نصب ترانس چراغ استخر ، نحوه نصب چراغ استخری روکار چراغ استخری چراغ توکار استخری قیمت چراغ استخری توکار چراغ روکار استخری .

و چراغ های آب نما (چراغ ضدآب) از آن دسته آیتم‌هایی هستند که بخش مهمی را در نورپردازی محل تامین می کنند. این روزها ، دقت کردن به زیبایی یک محیط و بهره بردن از امکانات و ابزاری که این زیبایی را ارتقا ببخشد، اهمیت زیادی پیدا کرده است.به همین دلیل تولید کنندگان محصولات روشنایی در تلاش برای طراحی و تولید محصولات با کیفیتی هستند که بتواند این نیاز را دربازار لاله زار برطرف کنند.


مشخصات فنی و ولتاژ و وات چراغ استخری

چراغ استخری حتما باید کاملا ضد آب لوده و دارای استاندارد IP68 باشد. چراغ آبنما و چراغ استخری به علت خطر برق گرفتگی حتما باید دارای ولتاژ کاردکرد ۱۲v یا ۲۴v باشد
و به همین علت قبل از مسیر سیم کشی ، تغذیه یا ترانس نصب می گردد و ولتاژ را کم میکند. هر چه فاصله ترانس از چراغ استخری بیشتر شود ،سیمی با قطر بیشتر باید انتخاب گردد.کابلهای مفتولی از کابلهای افشان در آب با کیفیت ترند.
قطر کابل برای چراغ استخری و آبنما به تعداد چراغهایی که به یک کابل متصل می شود و همچنین توان هر یک از چراغهای استخر بستگی دارد.
ویژگی های چراغ های استخری یا داخل آب :
درجه حفاظت ( ضد آب بودن ) زاویه تابش لنز قابلیت تولید نور در رنگ های مختلف RGB دارای ضمانت رسمیدر مدلهای توکار و روکار در وات و اندازه و رنگهای مختلف

هنگام تردد اگر نور به قدر کفایت نباشد امکان سرخوردن افراد و بروز حادثه نیز دور از ذهن نیست. چراغ های روی پله ها معمولا بصورت رو در روی هم و یا به سمت پایین در نظر گرفته میشوند این کار باعث میشود که عمق پله را آشکار کند و هم اینکه اختلاف سطح طبقات پله نشان داده شود.

شیوه دیگری برای نورپردازی استخر وجود دارد و آن برجسته کردن گیاهان اطراف استخر میباشد. اگر در حاشیه استخر خود دارای گل و گیاه و خصوصا درختهای بلند هست میتوانید با تابانیدن نور یکدست و نرم به گیاهان اطراف استخر آنها را برجسته کرده و زیبایی طبیعت را با روشن کردن گیاهان در تاریکی شب چنان جلوه ای بدهید که گویی در فضای سبز و پر گل و گیاه مشغول به شنا هستید. با روشن کردن نور کم در لابه لای شاخه های درختان تنومند اطراف استخر نیز میتوان جلوه زیباتری به شب در اطراف استخر داد.

شما میتوانید برای زیبایی و نشان دادن مسیر رفت و آمد از چراغ استخری دفنی استفاده کنید. این کار هم به محیط زیبایی میدهد و راه تردد را برای همگان با چیدمان چراغهای دفنی مشخص میکند. امروزه تکنولوژی چراغ هال ال ای دی را برای کف و دفن کردن در زمین در اختیار کاربران قرار داده است. شما میتوانید با توجه به نیاز از انواع نور استفاده کرده و به هر زاویه و مقداری که بخواهید آنها را تهیه و بکار ببندید.

تعمیرات انواع چراغ