چراغ استخری

Pool Lights

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر چراغ استخری با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات چراغ استخری اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب چراغ استخری با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب چراغ استخری اینجا بخوانید.

چراغ استخری چراغ ضدآب چراغ IP

چراغ استخری و چراغ آب نما از آیتم های روشنایی ای هستند که نقش ویژه ای در نورپردازی دارند و می‌توانند جلوه بصری خاصی به یک فضای ساختمان بدهند. از آنجا که این روزها توجه به زیبایی محیط و استفاده از عناصر مختلف تزئینی توسعه زیادی یافته است. به همین سبب کاربرد چراغ و روشنایی اهمیت پیدا کرده و با عرضه چراغ هایی با تنوع بالا این مهم فراهم شده است تا در محیط های مختلف نورپردازی مورد توجه قرار بگیرد. همچنین با نورپردازی درست جذابیت محیط ساختمان نیز دو چندان می‌شود. یکی از بخش ها که با نورپردازی می‌تواند شکل ظاهری زیبایی و خاصی پیدا کند انواع استخر و آبنما ها در ساختمان می‌باشد. این استخرها می‌توانند در ساختمان های مسکونی و آپارتمانی، ویلاها و یا در سطح شهر و فضای سبز قرار گرفته باشند. در واقع یکی از جذابیت هایی که فضای استخر را جذابتر کند نورپردازی اصولی و استفاده از المان های روشنایی ضدآب مناسب است.


نحوه نصب ترانس چراغ استخر نورپردازی استخر چراغ خطی استخری چراغ استخری نواری T چراغ استخری لاله زار ، چراغ استخری ایمکس چراغ دور استخر پروژکتور توکار استخری تک رنگ ۳۶ وات نصب ترانس چراغ استخر . چراغ استخری فول کالر نور پردازی استخر چراغ استخری روکار فلت چراغ استخری توکار قیمت چراغ استخری نحوه نصب چراغ استخری نورپردازی استخر ویلا چراغ استخری هفت رنگ سيم كشي نصب ترانس چراغ استخر ، نحوه نصب چراغ استخری روکار چراغ استخری چراغ توکار استخری قیمت چراغ استخری توکار چراغ روکار استخری .

استفاده از چراغ استخری

استفاده از چراغ های استخری و آب نما و چراغ های محیط های مرطوب باعث می‌شود علاوه بر تامین نور محیط در عین حال ترکیب آب و نور زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کند. البته وجود روشنایی در استخر موجب کارایی آن در شب و محیط آرام شبانه می‌شود و می‌توان از نورپردازی آن لذت برد. استفاده از انواع چراغ استخر در استخرهای روباز و سرپوشیده سبب می‌شود آب ظاهر و تصویر بهتری پیدا کند. این امر در پارک و فضاهای سبز و تفریحی مختلف حائز اهمیت است.

جهت تامین روشنایی استخرها می‌توان از انواع چراغ با رنگ نورهای متفاوت بهره برد. ترکیب این نورها در کنار هم می‌تواند جذابیت ویژه ای را ایجاد کند.در انتخاب این روشنایی باید به ضد رطوبت بودن آنها دقت کرد و همه این ویژگی ها به نوع و کاربری استخر نیز بستگی دارد.در نورپردازی این محیطها آیتم‌های دیگر نیز حائز اهمیت هستند. به طور مثال کاشی کاری به کار رفته درون استخر می‌تواند اثر قابل توجهی بر تابش نور داشته باشد. به این صورت که اگر رنگ کاشی ها در استخر شما آبی تیره، سبز یا آبی مایل به خاکستری باشد. در این صورت می‌توانید از ردیفی از نورهای گرم در آب استفاده نمایید تا زیبایی آب استخر را بیشتر کند. در انتخاب چراغ استخری باید به این نکته توجه شود که علاوه بر ایجاد نور زیبایی بصری نیز ایجاد کنند.

نصب چراغ استخری و نحوه نصب ترانس چراغ استخر

انواع روشنایی های داخل آب یا چراغ های سونا باید به گونه ای در کف استخر قرار بگیرند که نور آنها سبب آزار چشم افراد نشود. در واقع در زمان نصب باید به محل قرارگیری این چراغ ها دقت کرد همچنین تعداد آنها باید به گونه ای باشد که فاصله شان از هم نه زیاد باشد نه کم. در ضمن باید از زوایای مناسبی استفاده گردد تا برای چشم افراد اطراف استخر خیرگی ایجاد نکند.

چراغ های تکی استفاده شده در استخرها سایه هایی را ایجاد می‌کند که از دید افراد خارج از استخر منظره ناخوشایندی است. بنابراین استفاده از دو چراغ رو به روی هم از ایجاد سایه های مزاحم می‌کاهد و نورپردازی استخر را بی عیب و نقص نشان می‌دهد.

در انتخاب رنگ نور چراغ استخر یا چراغ آب نما باید به این نکته توجه شود که این انتخاب بر اساس رنگ بدنه استخر انجام شود. به طور مثال رنگ های روشن به کار رفته در بدنه استخر جذب و انعکاس نور بهتری دارند و در این موارد می‌توان از نورهای گرم همانند قرمز یا نارنجی بهره برد.از آنجا که امروزه بیشتر چراغ های استخری LED هستند بنابراین نوری که در محیط منتشر می‌سازند هم ملایم و یکنواخت است و هم مصرف انرژی کمتری دارد در عین حال پخش نور بالایی نیز دارند.

انواع چراغ ال ای دی آبنما، لامپ استخری یا چراغ سونا به علت خطر برق گرفتگی باید از نوع ولتاژ پایین باشند. به همین علت قبل از مسیر سیم کشی باید ترانس قرار بگیرد، تا ولتاژ را کم کند. چراغ های آب نما و استخری باید از جنسی باشند که مواد شوینده روی آنها تاثیر نگذارد و به طور کلی جهت خنک ماندن باید در آب غوطه ور باشند. هنگام خرید این چراغ باید به درجه حفاظت آن توجه شود. زیرا این درجه نشان دهنده مقاومت چراغ در برابر رطوبت و نفوذ آب می‌باشد.

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا