فریم گچی، چراغ گچی

Trimless Frame

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر فریم گچی، چراغ گچی با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات فریم گچی، چراغ گچی اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب فریم گچی، چراغ گچی با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب فریم گچی، چراغ گچی اینجا بخوانید.

هالوژن گچی، فریم گچی، چراغ گچی

هالوژن گچی، یا همان فریم گچی گاهی با نام چراغ گچی هم شناخته می شود.این هالوژن های گچی قبلا عموما توکار بودند ولی اخیرا به شکل روکار و در حالت دکوراتیو هم تولید و عرضه می شود. هماهنگی با سقف و رنگ پذیری یکی از برترین تمایزهای این المان نوری است.معماران و طراحان برای یکپارچگی سقف و المان های نوری در حالت های مختلف توکار و روکار و حتی خطی از این هالوژن های گچی می توانند استفاده کنند.
هالوژن گچی توکار بدون فریم گچی

هالوژن گچی توکار فریم لس متفاوت از چراغ های توکار موجود در بازار لاله زار است، در واقع متریال گچ و خام بودن بدنه چراغ گچی آنرا به المان روشنایی خاصی کرده است. اینکه می توان آنرا با لامپ‌ها و چراغ های LED دلخواه ترکیب کرد و طرح ها و مدل های مورد نظر را اجرا کرد از فواید مورد علاقه معماران و طراحان دکوراسیون داخلی است.

 توکار بدون فریم گچی

سفارشی سازی لامپ و چراغ ها

یکی از فواید انتخاب نورپردازی توکار با المان فریم گچی در طراحی، این است که به راحتی می توان آنها را سفارشی اجرا کرد. غالبا هنگام انتخاب چراغ باید مدل یا طرحی را انتخاب کرده که از بابت رنگ و حتی شکل ظاهری متناسبت ترین حالت را با دکوراسیون شما داشته باشد. لذا، با انتخاب لامپ‌ گچی، رنگ آن دیگر مهم نیست، چراکه امکان این است که گچ در نور دوباره رنگ شود. حالا، اگر سقفی با رنگی خاص دارید و نیاز است که چراغ‌ها بخشی از سقف دیده شوند، با اجرای این هالوژن های گچی و رنگ آمیزی یک سقف یا دیوار یک پارچه خواهید داشت.

قیمت هالوژن گچی

قیمت هالوژن گچی با توجه به تولید داخل و اینکه دارک لایت تامین کننده اصلی لاله زار است و با توجه به زیبایی ایی که به دکوراسیون می دهد بسیار مناسب و به صرفه است است. تولید این محصول در داخل ایران و عرضه اش در بازار لاله زار دارای قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا هستند.. برای استعلام قیمت فریم گچی و خرید با قیمت مناسب برای پروژه های ساختمانی با ما تماس بگیرید.

نصب هالوژن گچی

در مورد چراغ گچی، بیش از یک انتخاب برای نصب و اجرا امکان پذیر است. می توانید روی پایه های گرد یا مربع تکیه کنید و در حالی که پایه های تکی وجود دارد، می توانید پایه های دوقلو با دو چراغ را برای طراحی انتخاب کنید. لذا، دیگر مهم نیست که به چه نوع روشنایی ای نیاز دارید و چقدر به آن نورپردازی نیاز است، این چراغ های توکار گچی یک انتخاب خوب است که دارک لایت برای شما فراهم می کند.

 فروش فریم گچی در لاله زار قیمت

پنل گچی

پنل گچی هالوژن یا همان هالوژن گچی از نوع توکار است، دارای خصوصیت بسیار یونیکی است که قابل قیاس با سایر هالوژن و فریم های موجود در بازار لاله زار نیست .این فریم های گچی به راحتی داخل سقف کناف نصب شده و بعد از نصب می‌توانید پنل گچی هالوژن را رنگ سقف یا کناف تغییر دهید و به طوری که ظاهری بسیار یکدست و هماهنگ با سقف داشته باشد.

جنس هالوژن گچی

مواد استفاده شده در بدنه هالوژن گچی، گچ آلفای تقویت شده و یا گچ پلیمری است که 30 درصد سبک‌تر از گچ عادی ساختمانی بوده و فرمول ترکیب متفاوت آن موجب شده که دانه های سیاه معمول در گچ به طور کامل حذف شده و رنگ پذیری آن افزایش یابد. این امر باعث می شود که وقتی تعداد زیادی از آنها را استفاده می کنیم وزن و تناسب آن به دلیل سبک بودن هر المان هالوژن گچی مانعی برای اجرا در هر نوع سقف نداشته باشد .

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا